نرم افزار tipard ios data recovery. دانلود برنامه Tipard iOS Data Recovery 2019-04-06

نرم افزار tipard ios data recovery

بازیابی اطلاعات حذف شده از آیفون Tipard iOS Data Recovery 8.3.26

نرم افزار tipard ios data recovery

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که انواع داده های خود از قبیل مسیج ها، شماره تلفن ها، تصاویر و … را از انواع مدل های iPhone, iPod touch, iPad به ساده ترین شکل ممکن بازیابی کنید حداقل برای یک بار هم که شده برایتان پیش آمده که بخشی از اطلاعات مهم و ضروری تان را از دست داده باشید، این اتفاق در بسیاری از مواقع می تواند به دلایلی مختلف روی دهد، اما نکته کلیدی اینجاست که نرم افزاری که در این مطلب برایتان تدارک دیده ایم، قادر است انواع داده های حذف شده شما را به ساده ترین شکل ممکن بازیابی نماید. علاوه بر ان می توانید بک آپ و تمامی داده های روی آیتونز خود را که از آنها بک آپ تهیه کرده اید روی کامپیوتر خودتان مشاهده نمایید. سپس، به مسیری که فایل ها را در آن جا ذخیره کرده اید رفته و با دابل کلیک آن را اجرا نمایید. اما آن را اجرا نکنید و اگر اجرا شده است از آن خارج شوید. قادر به بازیابی اطلاعاتی مختلف همچون تماس ها،پیام ها، واتس آپ،تقویم،یادآورها ،اطلاعات مخاطبین و غیره می باشد. همچنین این نرم افزار شما را قادر میسازد تا از اطلاعات موجود بر روی آیفون خود یک پشتیبان Backup تهیه نمایید، و در مواقع نیاز بک آپ را بازگردانی کنید.

Next

دانلود نرم افزار Tipard iOS Data Recovery بازیابی فایل از iOS

نرم افزار tipard ios data recovery

فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. بر روی دکمه Patch کلیک کنید تا عملیات انجام شود. محل نصب برنامه: فولدر محل نصب برنامه ها در درایو ویندوز و داخل فولدر Program Files قرار دارد. برای بازگرداندن اطلاعات موبایل، باید یک نرم افزار قوی روی کامپیوتر خود نصب کنید. فایل Patch را در محل نصب برنامه کپی کنید.

Next

Tipard iOS Data Recovery 8.1.6 بازیابی اطلاعات حذف شده از آیفون و آیپاد

نرم افزار tipard ios data recovery

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید. . اگر به جای محل نصب برنامه، پوشه حاوی آیکون برنامه باز شد، مجددا روی این آیکون کلیک راست کنید و Open file location را بزنید. یا با استفاده از این نرم افزار آن را رایت کنید. همچنین با این نرم افزار می توانید ازاطلاعات مختلف روی دستگاه خود بک آپ گیری کرده و در صورت لزوم از بک آپ ها استفاده نمائید. برای پیدا کردن محل نصب برنامه، روی آیکون آن در دسکتاپ یا منوی استارت کلیک راست کرده و از منویی که باز میشود گزینه Open file location را بزنید.

Next

دانلود برنامه Tipard iOS Data Recovery

نرم افزار tipard ios data recovery

این نرم افزار میتواند اطلاعات از دست رفته شما را مستقیما بازیابی کند. به همین دلیل نیاز به نرم افزارهای پشتیبان این سیستم عامل می باشند. یکی از نیازهای کاربران به بازیابی اطلاعات مختلف از دستگاه هایی نظیر آیفن،آیپد و آیپاد می باشد. این نرم افزار همچنینی می تواند بک اپ های را نیز استخراج نماید ، اگر شما قبل از دست دادن داده ها بک آپ از اطلاعات روی داشته باشید می توانید تنها با یک کلیک در محیط این نرم افزار آنها را بازیابی نمایید. هر انچه را نیاز دارید توسط این ابزار به راحتی می توانید بازیابی کنید حتی تارخچه پگیام و پیام های نیز قابلیت بازیابی توسط این ابزار را ددارا منی باشند. روی فایل کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را بزنید 6. فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.

Next

دانلود Tipard iOS Data Recovery • دانلود رایگان

نرم افزار tipard ios data recovery

البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود. اگر شما هم صاحب یکی از دستگاه های آیفون، آیپادتاچ و آیپد هستید و به طور تصادفی و یا تغییر فریمور، فکتوری ریست و … اطلاعات خود را از دست داده اید، ما برای شما راهکاری بسیار عالی را جهت بازیابی داده هایتان پیشنهاد می کنیم. توجه: فایل های Patch به دلیل ماهیت خود ممکن است توسط برخی از آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شده و یا به صورت اتوماتیک حذف شوند. فایل Patch را اجرا کنید. همچنین این نرم افزار یک پیش نمایش قبل از بازیابی در اختیار شما می گذارد ، این پیش نمایش برای فایل های تصویری بسیار مهم می باشد و می توانید اطمینان حاصل کنید داده ها درست برگشت داده شده اند و سپس با تیک زدن آنها اقدام به بازیابی کنید. جدیدترین نسخه این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت دریافت نمائید.

Next

دانلود نرم افزار Tipard iOS Data Recovery بازیابی فایل از iOS

نرم افزار tipard ios data recovery

در این صورت موقتا آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. این نرم افزار قادر است اطلاعات حذف شده از قبیل تصاویر، پیام ها، مخاطبین، یادداشت ها و دیگر اطلاعات را به سهولت بازیابی کند. این نرم افزار قادر است از طریق آیتونز نیز اقدام به بازیابی اطلاعات مختلف کاربر از آیفن،آیپد و آیپاد کند. . . . .

Next

Tipard IOS Data Recovery

نرم افزار tipard ios data recovery

. . . . .

Next

دانلود Tipard iOS Data Recovery 8.1.22

نرم افزار tipard ios data recovery

. . . . . .

Next

دانلود Tipard iOS Data Recovery 8.2.6

نرم افزار tipard ios data recovery

. . . . . .

Next